top of page

Ajurvedos Retritas “PANČAKARMA”: 3 DIENŲ Apsivalymo ir harmonizavimo savaitgalis

 “Pančakarma” su SPA, joga, meditacija

2020 m. balandžio 24-26 d.

Šis harmonizavimo savaitgalis organizuojamas kasmet jau gerą dešimtmetį, o dėl savo unikalumu yra vienas populiariausių tarp Lietuvos ir net iš užsienio atvykstančių klientų.

PANČAKARMA (sanskrito kalba panča-„penki“, karma-„veiksmai“) – tai specifinė sveikatos gerinimo ir streso įveikimo programa, kurią sudaro 5 esminiai organizmo žingsniai + visas saviugdos ir savęs pažinimo praktikų paketas, sutelpantis į 3 dienas.

Trijų dienų savaitgalis  skirtas tiek vyrams, tiek moterims, čia ramybę ras tiek atvykę po vieną, tiek duetu, t.y. poromis ar su šeimos nariais (vyrai su žmonomis, mamos su dukrom, seserys, draugės(-ai) kt.) o gal net visas ar dalis įmonės kolektyvo norės drauge atrasti kai ką naujo. Ieškantiems būdo, kaip nuraminti protą ir mintis, atrasti giliai užspaustą  „savąjį aš“, patirti „čia ir dabar akimirką“, išlaisvinti kūną nuo įtampų, skausmo, liūdesio, nerimo, depresijos, ligų, vidinių kančių, nemigos. Taip pat norintiems patirti kūno ir minčių išsilaisvinimo pojūtį, palengvėjusį ir apvalytą kūną nuo toksinų,  atgaivinti skonio-regėjimo-lytėjimo jusles, įkvėpti laisvai į gyvenimą ir apdovanoti save tos pilnatvės, harmonijos akimirka.

54462522_564213094097627_265239627099117

DALYVIŲ AMŽIUS: nuo 16 metų.

VIETA:  „Margio krantas“, Trakų raj.

LAIKAS: 2019 balandžio 24-26 d. (penkt.-sekm.)

KAINA ASMENIUI :

  • 590  € 1 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina   dviviečiame kambaryje (gyvenant su kitu priskirtu asmeniu)

  •  550 € x 2 = 1100 € 2 asm. ANKSTYVOSIOS REGISTRACIJOS kaina   2 asm. kaina dviviečiame kambaryje registruojantis dviese iš karto.

Registracija galioja tik pervedus avansinį registracijos mokestį 200 €/ asm. ( už du asmenis – 400 €) , kuris atšaukus dalyvavimą nėra grąžinamas. Likusią sumą reikia sumokėti likus savaitei iki programos pradžios arba atvykus į vietą.

„Savęs pažinimo praktikos+ Masažo terapija „Pančakarma“ + Mityba + Apgyvendinimas“

Tai unikalus stovyklos formatas, kuris apima gyvas praktikas, seminarus ir net paties organizmo išvalymo ajurvedinę terapiją Pančakarmą su Širodarą aliejaus pylimu į „trečią akį“.  Pagrindinis dėmesys skiriamos jūsų organizmo, proto,  sielos darnai bei švarai: švariam kūne, švarus protas, be depresijos, liūdesio, nerimo.

Stovyklą apima:

  • 2 terapijos x Masažo terapijos „Pančakarma“ su Širodara aliejaus pylimu į „trečią akį“ 1,5 val.  -  ajurvedinės terapijos metu atliekamas intensyvus ajurvedinis abjanga masažas su „energijos“ išmetimu, naudojama daug aliejaus, tam kad surišti susikaupusią įtampą ir pašalinti toksinus iš kūno, suminkštinti fizines ir mentalines įtampas. Širodara terapijos metu aliejus pilamas į kaktos centrą, kurio metu „išplaunamos“ protinės ir emocinės įtampos. Tai viena populiariausių žmogaus  kūno ir proto gydymo praktikų ir sertifikuotose ajurvedinės medicinos klinikose pasaulyje.

  • 2 vakarus 1,5 val. x Ritualinės („tirpdančios toksinus“)  pirtys su šveitikliais, vaistažolėm ir savimasažu. Tai, ką patyrėte per dieną, vainikuos ritualinė pirtis, kurią atliks pagal baltų ir kitas tradicijas pats masažų meistras  Darius Kauneckas. Pirtis yra neatsiejama „Pančakarma“ terapijos dalis, kurios dėkai, per dieną išjudinti toksinai pasišalins iš kūno.

  • VISOS DIENOS užsiėmimai: Jogos, kvėpavimo užsiėmimai, meditacija, kūrybinėse praktikose,  judesio praktikos, gongų terapiją ir kitos - per dieną turėsite ne mažiau kaip 2-3 užsiėmimus 1 val. ar 1,5 val. trukmės.

  • DIENOS seminarai: žinomi lektoriai, ajurvedos specialistai ir praktikai paskaitose kalbės apie organizmo valymą, emocijas, santykius ir kitus darnaus gyvenimo principus.

  • 3 k. dienoje x Detox mityba – tai pilnavertė vegetarinė mityba: būtent šioje programoje maistas turi būti  subalansuotas, pilnavertis, kad nesudarytų kliūčių organizmo valymui; taip pat vartosite daug skysčių daugiau nei 4 rūšių vaistažolių arbatos, vanduo.

  • 3 dienos arčiau gamtos x „MARGIO KRANTAS“ išskirtinio grožio  laisvalaikio komplekse – miško apsuptyje, ant ežero kranto, įsikūręs poilsio kompleksas priglaus kiekvieną nualintą sielą. Įsiklausius girdisi medžių šnaramos paslaptys, o vanduo užliūliuoja kiekvieną rūpestį.

bottom of page