top of page

Darius Kauneckas

Masažas – tai yra paprasta ir skirta kiekvienam. Kiekvienas gali išmokti masažuoti. Mano patirtis tai kaskart įrodo”, - sako Darius Kauneckas.

Profesionalus masažuotojas ir masažo mokytojas Darius Kauneckas, turintis daugiau nei 17 metų patirtį šioje srityje, yra entuziastingas ajurvedinio masažo ambasadorius Lietuvoje. Su Ajurveda susidūręs dar pirmos savo kelionės į Indiją metu ir tuo metu išbandęs, kas yra ajurvedinis masažas, D. Kauneckas  prisimena jau tada pajutęs didžiulį norą sužinoti, išmokti, patirti daugiau. Indijoje prasidėję mokymai apie tai, kas yra Ajurveda ir ajurvedinis masažas, nuvedė iki rimtų studijų įvairiuose Ajurvedos institutuose Indijoje bei kineziterapijos mokslų Lietuvoje.

19-04-16 fotosesija-20_edited.png

Kineziterapeutas, patyręs šio tipo masažo specialistas D. Kauneckas daugiau nei 17 m. moko šio masažo paslapčių visus norinčius ir teigia, kad išmokti masažuoti yra paprasta. “Daug žmonių įsivaizduoja, kad masažuotojo darbas reikalauja medicininių žinių, nemažų fizinių jėgų, pvz., stiprių rankų raumenų. Ir mano, ir daugybės mano mokinių pavyzdžiai rodo, kad toks įsivaizdavimas yra klaidingas”, - tvirtina Darius Kauneckas.

Kiekvienas masažas, kuris daromas SHANTI SPA centre, yra paties D. Kaunecko meistriškumo rezultatas. Gautas žinias, skirtingas technikas, kuriomis pasižymi ajurvedinis masažas, jis sujungia su vidiniu pojūčiu, kaip atlikti masažą, sukurti jį pagal tam tikrą specifiką. Taip gimsta unikalus masažas. Būtent iš D. Kaunecko sukurtų masažų susideda ir SHANTI SPA CENTRO masažai, ir SHANTI SPA AKADEMIJOS masažo kursai

 

Nuo tada, kai Ajurveda pirmąkart atsidūrė D. Kaunecko gyvenime, ši gyvenimo mokslą nagrinėjanti, ligas gydyti ir sveikatą išsaugoti padedanti sistema lydi jį kiekvieną dieną. Gautomis žiniomis jis dalinasi ir mokymų metu. Pasak masažuotojo, “Ajurveda neverčia mūsų keisti savo įsitikinimų. Ji aiškiai nupasakoja, kaip sveikai maitintis, judėti, pozityviai mąstyti”.

Darius Kauneckas iki šiol kasmet važiuoja į Indiją, kur tarp paieškų visada yra ir dar vienas ajurvedinis masažas, kurio jis neišbandė, dar viena unikali technika, kurią nori išmokti iš vietinio meistro. Vėliau šiomis naujovėmis jis dalinasi su besidominčiais masažu Lietuvoje ir užsienyje. 

 

Jo vedami masažo kursai daugiau nei 15 m. išlieka mėgstami Lietuvoje ir sparčiai populiarėja užsienyje. Šiltas ir paprastas bendravimas, dėmesys kiekvienam besimokančiajam, gebėjimas aiškiai, paprastai nupasakoti ir parodyti sudėtingus dalykus, meilė masažui ir gebėjimas įžiebti meilę masažui kito žmogaus viduje – tokia yra D. Kaunecko vedamų masažo kursų sėkmės priežastis.

“Man masažas yra meilės išraiška per prisilietimą. Jaučiuosi laimingas, kai kitam žmogui galiu duoti tai, kas jam patinka – sveikatą, atsipalaidavimą, malonumą”, - savo požiūrį į masažavimą atskleidžia Darius Kauneckas.

bottom of page