top of page

SHANTI SPA AKADEMIJA

SHANTI SPA AKADEMIJA – ko gero, viena seniausių masažo mokyklų Lietuvoje, 2019 m. prisistačiusi su šiuo nauju pavadinimu. Mūsų mokyklos kryptis – ajurvedinis masažas, kurio senovinės technikos, siekiančios daugiau nei 5000 m. skaičiuojančią Ajurvedą, atspindi holistinį požiūrį ir darniai apjungia tris sritis: kūną, protą bei sielą

Ajurveda, paprastai išaiškinanti sveiko gyvenimo būdo taisykles, nuo pat pradžių atsispindėjo spa centro veikloje ir vertybėse.

Mums rūpi ne tik gauti, bet ir duoti, kad kiekvienas masažas būtų daromas su meile ir buvimu kartu su žmogumi šią akimirką. Mums svarbu ne tik sukurti, bet ir skleisti žinią apie tai, kad laiko patikrinta Ajurveda ir Rytų išmintis padeda šiuolaikiniam žmogui, nesvarbu, ar jis save šiuolaikišku vadintų prieš 50 metų arba dabar.

 

19-04-16 fotosesija-109.jpg

Mums svarbu ne tik turėti, bet ir dalintis tuo, ką patys žinome ir išmokstame. Štai kodėl beveik nuo pat įsikūrimo pradžios 2005 m. SHANTI SPA supažindina žmones su Ajurveda ir moko įvairiausių paslapčių bei technikos, kuriomis pasižymi ajurvedinis masažas.

 

Jei jus domina masažo kursai ir būtent ajurvedinis masažas, dėl to nebereikia skristi į Indiją, kuri daug kam atrodo tolima ir egzotiška. Užtenka ateiti į SHANTI SPA centrus Vilniuje ar Kaune, kad patys atsidurtumėte lyg Indijoje, kur tarp autentiško interjero, švelnios mantros garsų ir blyškaus smilkalo kvapo patys patirtumėte tai, ką Indija turi geriausio: išmintį, dėmesį žmogui ir jo visumai bei patyrusį mokytoją.

 

Darius Kauneckas – Lietuvoje žinomas SHANTI SPA įkūrėjas ir vadovas, profesionalus SHANTI SPA AKADEMIJA masažuotojas, naujų masažo technikų kūrėjas bei masažo mokytojas. Per daugelį metų jo vedami masažo kursai sulaukė virš 4000 mokinių, kurių daromas ajurvedinis masažas džiugina artimuosius ar klientus.

Per ilgus metus D. Kaunecko vedami ajurvedinio masažo kursai išplėtė savo geografines galimybes. Kas tai yra ajurvedinis masažas ir kokie jo teikiami privalumai, galima sužinoti ir išmokti pagrindiniuose Lietuvos miestuose ir tokiose užsienio šalyse kaip Norvegija, Danija, Vokietija, Airija, Ispanija, Didžioji Britanija ir kt., į kurias dažnai vyksta D. Kauneckas. Būtent dėl to jo vedami ajurvedinio masažo kursai įgavo naują pavadinimą SHANTI SPA AKADEMIJA, kur galima pasisemti naujų žinių bei potyrių, įtvirtinti jau gautas ar įgyti naują profesiją.

 

SHANTI SPA AKADEMIJA taip pat teikia profesionalią paslaugą verslui, t. y. spa centrų įrengimas, organizuoja nepamirštamų įspūdžių kupinas keliones į Indiją.

 

SHANTI SPA AKADEMIJA – tai paprastai, suprantamai paaiškinama bei tęsiama tūkstantmetė ajurvedinio masažo tradicija.

bottom of page