top of page

Online masažo kursai

Pradėk mokytis masažo internetu jau ŠIANDIEN su Dariumi Kaunecku!

​✓Masažo kursai pateikiami video formatu.

✓Tiesioginė ir neribota prieiga.

✓Žiūrėkite video tiek kartų kiek norėsite, nes prieigą gausite neribotam laikui.

✓Kursai yra praktiški.

✓Galimybė gauti sertifikatą (išlaikius egzaminą pas Darių Kaunecką. Egzamino kaina - 50 €) arba pažymėjimą, kad išklausėte online kursą.

✓Skirta pradedantiesiems ir pažengusiems.

we.png

47 €

97 €

97 €

291 €

Refleksologinis pėdų masažo kursas

Daugelis žino apie pėdose esančius taškus, kurie teigiamai veikia skirtingus kūno organus, tad pats laikas apie tai žinoti ne teoriškai, o praktiškai.

 

Pėdų masažo kursuose išmoksite, kaip profesionaliai atliekamas pėdų masažas, sužinosite, kokie taškai išbalansuoja došas, padeda įveikti nuovargį ir tingulį, stiprina ir atstato tam tikrus organus. Pėdų masažas daug kam yra vienas iš maloniausių, tad jūsų rankų suteikiamas malonumas turės poveikį ir sveikatai: atpalaiduos pavargusias pėdas, pagerins kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprins sąnarių paslankumą galūnėse, sumažins streso lygį.

Pėdų masažas ypač naudingas grožio srities atstovams, nes toks masažas jūsų atliekamoms pedikiūro paslaugoms suteiks daugiau profesionalumo, unikalumo, o klientui bus nepaprastai malonus.

sdklklsd.png
Be pavadinimo.png

47 €

97 €

97 €

291 €

Veido, galvos, dekoltė ir plaštakų masažo kursas

Veido masažas – vienas mėgstamiausių masažų ir tarp besimokančių, ir tarp klientų. Paprastas jo atlikimas, greitai patiriamas atsipalaidavimas ir akivaizda nauda jaunesnei, gražesnei išvaizdai – tokia yra jo populiarumo priežastis.

 

Ajurvedinis veido masažas, skirtingai nuo tradicinio veido masažo, apima kelias sritis: veidą, kaklą, pečius, dekoltė ir galvą.

Veido masažas atliekamas pagal ajurvedinę techniką, kuri padeda jauninti, skaistinti odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagedinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Brandaus amžiaus žmogui veido masažas padeda atstatyti suglebusią veido odą, ją pajauninti.

Jūs išmoksite, kaip masažuoti kaklo, pečių, dekoltė zonas, kurios yra rečiau prižiūrimos. Šių sričių masažavimo dėka pagerinama bendra kraujotaka, atsipalaidavimas, odos būklė, nuimama įtampa.

Pagal Ajurvedą veido masažas neatsiejamas nuo galvos masažo, kuris vadinamas masažų desertu. Išmoksite, kaip masažuoti galvą aktyviais arba nuglostomais judesiais, dėl ko gerėja galvos srities kraujotaka, atpalaiduojamas įsitempęs skalpas. Žmonėms, kuriems slenka plaukai, galvos masažas ilgainiui paskatina plaukų augina, galvos odos sluoksnių atsinaujinamą. Galvos masažas kaip niekas kitas padeda žmogui, kaip išmokti atsipalaiduoti, žmogus dažnai nugrimzta į gilų sapną.

Ajurvedinis veido masažas – tai paprastas ir nesudėtingas būdas, kaip pamaloninti savo artimuosius. Jis ypač naudingas kosmetologijos srities atstovams, nes toks masažas jūsų paslaugoms suteiks daugiau profesionalumo, unikalumo, o klientui – malonios naudos.

bs.png

47 €

97 €

97 €

291 €

Atstatomasis nugaros masažo kursas

Atstatomasis nugaros masažas, kurio išmoksite SHANTI SPA AKADEMIJOJE, paremtas klasikine ajurvedinio masažo ir ilgamete D. Kaunecko praktika. Tai unikalus masažo technikos rinkinys, kurio dėka ypač efektyviai atpalaiduojami įsitempę nugaros raumenys, persitempęs kaklas, sukietėjęs sprandas, įsitempę įstrižai išilgai nugaros raumenys, atidaromos surakintos mentės. Atstatomasis nugaros masažas iš esmės atstato laikyseną, pagerina bendrą žmogaus savijautą, raumenų tonusą. Išmokę šios masažo technikos, jau po kelių žmogui atliktų masažų pamatysite nuostabius rezultatus.

bottom of page