top of page

ANTICELIULITINIS "GARŠAN" MASAŽO KURSAS

330 €

Trukmė:

3 d.

(9 val.)

Anticeliulitinis masažas “Garšan” – unikalus masažas iš dviejų dalių, kurio metu mažinamas celiulitas, gražinama žmogaus išvaizda. Tai kiek sudėtingesnio masažo technik a, kuri pagilins jūsų žinias ir profesionalumą, suteiks detalios informacijos apie pilvo, sėdmenų ir kojų masažą. Jei tarp jūsų klientų ar draugų dažnai yra klausiančių, kaip numesti svorio, anticeliulitinis masažas “Garšan” yra veiksminga pagalbinė priemonė.

 

Anticeliulitinis masažas mokomas atsižvelgiant į šio masažo eigą. Pirmiausia išmoksite masažuoti su specialiomis pirštinėmis, kurios aktyvina kraujo apytaką, limfos cirkuliaciją, padeda pašalinti suragėjusį epidermio sluoksnį ir degina riebalus. Sužinosite, kaip atliekamas masažas be aliejaus, išmoksite, kaip panaudoti viso savo kūno jėgą, kad galėtumėte masažuoti stipriais, intensyviais judesiais.

 

Antroje anticeliulitinio masažo dalyje mokysitės, kaip atlikti stiprius, gilius anticeliulitinio aliejaus įtrinimus. Tai padeda pašalinti iš organizmo toksinus ir šlakus, gerina odos struktūrą, suteikia sveiką atspalvį ir daro odą elastingesnę.

 

Profesionaliam masažuotuojui anticeliulitinis masažas “Garšan” padės išplėsti klientų ratą, nes anticeliulitinis masažas yra vienas populiariausių. Mėgėjui šio tipo masažo kursai suteiks neįkainojamų žinių apie žmogaus fiziologiją, rankų judesius bei kaip Ajurveda gali padėti srityje, kur rezultato dažnai pernelyg greitai siekiama pasitelkiant chirurginę intervensiją.

bottom of page