top of page

ATPALAIDUOJANTIS MASAŽO KURSAS

290 €

Trukmė:

3 d.

(9 val.)

Atpalaiduojantis masažas kartais nepelnytai nuvertinamas kaip paprastas masažas, kurį gali atlikti kiekvienas. Tačiau modernus gyvenimo būdas, kur įtampa, stresas, nerimas yra neatsiejami palydovai, daug žmonių nebemoka, kaip išmokti atsipalaiduoti. Dėl to atpalaiduojantis masažas yra nepaprastai universaliai pritaikomas ir reikalingas bet kokio amžiaus žmonėms. Žmonėms, kurie dar tik susipažįsta su masažu, atpalaiduojantis masažas yra puiki mokymosi pradžia.

 

Besimokydami, kaip daromas atpalaiduojantis masažas, išmoksite atlikti lėtus, plačius, švelnius glostomuosius judesius, pajusti kito žmogaus kūną ir savo rankų, ramios nuotaikos poveikį masažuojamam žmogui. Šis masažas ypač atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia žmogaus būseną, mažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą, nuotaiką, darbingumą ir pašalina nuovargį, padeda užsimiršti ir išsklaidyti rutiną.

 

Būtent atpalaiduojantis masažas padeda patirti, kaip gera ne tik pačiam būti masažuojamam, bet ir daryti masažą kitam žmogui.

bottom of page