top of page

CHAKRŲ MASAŽO KURSAI

320 €

Trukmė:

3 d.

(9 val.)

Žodis chakra iš sanskrito kalbos verčiamas kaip ratas, mazgas arba diskas. Senovės Rytų medicinoje, tarp jų ir ajurvedoje, bei jogos praktikoje  teigiama, kad per septynis žmogaus kūne vertikaliai išsidėsčiusius energinius centrus čakras - nuo dubens, per stuburą iki galvos – teka akimi nematoma gyvybinė energija (prana), kuri yra mūsų gyvastingumo šaltinis. Dėl begalės aplinkos veiksnių, sutrinka energijos tėkmė kūne, susidaro energijos nepratekėjimo blokai,  dėl kurių sutrinka darni čakrų  veikla, prasideda ligos, stresas ir varginantis psichologiniai negalavimai, kuriuos dažnai apibūdiname „skauda dūšią“, „neturiu jėgų ir noro niekam“ , „esu tiesiog pervargęs“.


Tarp Jums jau gerai pažįstamų mūsų autorinių masažų Keralos, Vata/Pita/Kapha, Pančakarma ir kitų, šį kartą pristatome sintezę tarp materijos ir dvasios.  Nustebsite, šis masažas yra gilus ir stiprus, išjudinantis giluminius raumenis, kadangi blokų pašalinimui  reikia išjudinti sustingusį kūną. Tam naudojami  tikslūs judesiai kaip išspaudimai, gręžimas, pasitelkiami krumpliai, atliekamas giluminis audinių masažas, išjudinama limfa.  Masažas  tai  yra daugiau nei tik paviršinis masažas.  Jo metu akimirkai pasitelkiami  dainuojantys dubenys, kurie paskleis malonaus garso vibraciją, malonią  kūno ir  proto meditaciją.


Tai efektyvi antistresinė ir organizmą subalansuojanti programa kūnui ir sielai. Masažas pažadina ne tik sukaustytą kūną, bet ir sielą, padeda jaustis sveikiems bei gyvybingiems kas dieną.

bottom of page