top of page

REFLEKSOLOGINIO PĖDŲ ir ATPALAIDUOJANČIO MASAŽŲ KURSŲ KOMPLEKSAS

Masažų kursų kompleksas už specialią kainą – 440 € vietoj 540 €

Trukmė:

2 d.

(15 val.)

Daugelis žino apie pėdose esančius taškus, kurie teigiamai veikia skirtingus kūno organus, tad pats laikas apie tai žinoti ne teoriškai, o praktiškai.


Pėdų masažo kursuose išmoksite, kaip profesionaliai atliekamas pėdų masažas, sužinosite, kokie taškai išbalansuoja došas, padeda įveikti nuovargį ir tingulį, stiprina ir atstato tam tikrus organus. Pėdų masažas daug kam yra vienas iš maloniausių, tad jūsų rankų suteikiamas malonumas turės poveikį ir sveikatai: atpalaiduos pavargusias pėdas, pagerins kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprins sąnarių paslankumą galūnėse, sumažins streso lygį.


Pėdų masažas ypač naudingas grožio srities atstovams, nes toks masažas jūsų atliekamoms pedikiūro paslaugoms suteiks daugiau profesionalumo, unikalumo, o klientui bus nepaprastai malonus.


Atpalaiduojantis masažas kartais nepelnytai nuvertinamas kaip paprastas masažas, kurį gali atlikti kiekvienas. Tačiau modernus gyvenimo būdas, kur įtampa, stresas, nerimas yra neatsiejami palydovai, daug žmonių nebemoka, kaip išmokti atsipalaiduoti. Dėl to atpalaiduojantis masažas yra nepaprastai universaliai pritaikomas ir reikalingas bet kokio amžiaus žmonėms. Žmonėms, kurie dar tik susipažįsta su masažu, atpalaiduojantis masažas yra puiki mokymosi pradžia.


Besimokydami, kaip daromas atpalaiduojantis masažas, išmoksite atlikti lėtus, plačius, švelnius glostomuosius judesius, pajusti kito žmogaus kūną ir savo rankų, ramios nuotaikos poveikį masažuojamam žmogui. Šis masažas ypač atpalaiduoja kūno raumenis, ramina ir teigiamai veikia žmogaus būseną, mažina dirglumą ir įtampą, grąžina gerą savijautą, nuotaiką, darbingumą ir pašalina nuovargį, padeda užsimiršti ir išsklaidyti rutiną.


Būtent atpalaiduojantis masažas padeda patirti, kaip gera ne tik pačiam būti masažuojamam, bet ir daryti masažą kitam žmogui.

bottom of page