top of page

VEIDO, DEKOLTĖ IR PLAŠTAKŲ MASAŽO KURSAS

230 €

Trukmė:

2 d.

(6 val.)

Veido masažas – vienas mėgstamiausių masažų ir tarp besimokančių, ir tarp klientų. Paprastas jo atlikimas, greitai patiriamas atsipalaidavimas ir akivaizda nauda jaunesnei, gražesnei išvaizdai – tokia yra jo populiarumo priežastis.

 

Ajurvedinis veido masažas, skirtingai nuo tradicinio veido masažo, apima kelias sritis: veidą, kaklą, pečius, dekoltė ir galvą.

Veido masažas atliekamas pagal ajurvedinę techniką, kuri padeda jauninti, skaistinti odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagedinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Brandaus amžiaus žmogui veido masažas padeda atstatyti suglebusią veido odą, ją pajauninti.

Jūs išmoksite, kaip masažuoti kaklo, pečių, dekoltė zonas, kurios yra rečiau prižiūrimos. Šių sričių masažavimo dėka pagerinama bendra kraujotaka, atsipalaidavimas, odos būklė, nuimama įtampa.

Pagal Ajurvedą veido masažas neatsiejamas nuo galvos masažo, kuris vadinamas masažų desertu. Išmoksite, kaip masažuoti galvą aktyviais arba nuglostomais judesiais, dėl ko gerėja galvos srities kraujotaka, atpalaiduojamas įsitempęs skalpas. Žmonėms, kuriems slenka plaukai, galvos masažas ilgainiui paskatina plaukų augina, galvos odos sluoksnių atsinaujinamą. Galvos masažas kaip niekas kitas padeda žmogui, kaip išmokti atsipalaiduoti, žmogus dažnai nugrimzta į gilų sapną.

Ajurvedinis veido masažas – tai paprastas ir nesudėtingas būdas, kaip pamaloninti savo artimuosius. Jis ypač naudingas kosmetologijos srities atstovams, nes toks masažas jūsų paslaugoms suteiks daugiau profesionalumo, unikalumo, o klientui – malonios naudos.

bottom of page