top of page
  • Writer's picturegulera

Masažų KARALIUS - Kerala!
Keralos masažo kursaiShanti Kerala, tai žodžių junginys, kurio, pristatinėti nereikia, tiems kas mėgsta pasilepinti masažu!


Ištarus KERALA, vaizduotėje iškyla vaizdai, kai atsipaliduoji, kai pakyli į orą, kai gauni patį populiariausią indišką ajurvedinį masažą SAU ir savo nuostabiam kūnui atgaivinti, atpalaiduoti ir atsinaujinti!


O jeigu kalbame apie #KURSUS?KERALA ajurvedinio masažo kursus?


Juk atsiranda toks klaustukas:


ar tai skirta man?


ar aš galiu eiti to mokytis?


ar nebus per SUNKU?


ar esu pasiruošęs?


kokių žinių man reikia?


Kiek turiu turėti praktikos?


Gal net pirmiausia turiu pakeliauti po Indiją, prieš registruojantis į #MASAZOKURSUS ?


Dariaus Kaunecko, ajurvedos pradininko Lietuvoje ir šio masažo GURU, atsakymas - “jog viskas galima, ir įmanoma, jeigu labai to nori, esi pasiryžęs mokytis, atlikti praktiką, tobulėti ir niekada nebesustoti šioje srityje!”


Masažo metu naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Dirbama pirštų pagalvėlėmis, pirštais, delnu, krumpliais ir alkūnėmis.


KERALA tai gilus raumenų masažas, kuris padeda pašalinti neigiamą per dieną susikaupusią energiją, todėl po masažo žmogus jaučia palengvėjimą ir ramybę. Masažuojant raumenų skaidulos tampa elastingesnės, padidėja deguonies pasisavinimas, pagerėja raumenų darbingumas, jie greičiau atsinaujina po fizinių krūvių. Masažas puikiai veikia sąnarių sistemą: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai.


Masažo mokomės 7 dienas, nes tai tikrai daug dėmesio reikalaujantis mokymosi procesas.


7 dienų planas:


Įvadas į AJURVEDĄ.

Dvi dienas mokomės: Veido, kaklo, pečių, dekoltė ir galvos masažo technikų.


NET TRIS dienas mokomės: nugaros masažo technikos.


Dvi dienas skiriame Keralos vaibui, pagrindui, visų technikų sujungimui bei kojų ir rankų masažo technikoms


Egzaminas.


Jeigu kyla klausimų drąsiai skambink, arba registruokis telefonu - +370 603 38078 ir elektroniniu paštu - masazukursai@ajurveda.lt 📩

75 views0 comments

Commenti


bottom of page