top of page
  • SHANTI Academy

Naujiena - Aromaterapinio masažo kursas! Naudinga ar madinga?◄ AROMATERAPINIS SHANTI RAINDROP MASAŽO KURSAS ► NAUJIENA! Galime drąsiai teigti, jog šis masažas tai šių laikų “trendas” 🙂 Nes daugėlis žmonių šiuo metu kenčia nugaros skausmus, kuriuos sukelia neteisingas sedėjimas prie kompiuterio ar darbo valandos nepatogioje darbo vietoje, stresas ir žinoma begalinis skubėjimas gyventi!💁‍♀️ Todėl šis masažas pritaikomas kiekvienam Jūsų klientui!


MŪSŲ TIKSLAS: 🌱Masažu mokymu metu išmokyti - padaryti kokybišką masažą savarankiškai savo artimiesiems 🌱

Masažo mokymų metu naudojami 9 rušių specialūs aukščiausios kokybės eteriniai aliejai 🍃, kurie turi terapinį poveikį visam kūnui, o ypač stuburui ir kūno harmonijai.

💑 Masažas - subalnasuoja emocijas, nuramina jūsų skaudančią nugarą.

Šis masažas yra sukurtas D.Gary Young, kuris yra kompanijos Young Living eterinių aliejų lyderis. Masažas sukurtas prieš dešimtmetį ir dabar Shanti Spa Akademijos komanda patobulinusi šį masažo kursą Jums pristatys Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Dubline!Masažas su aromaterapiniais aliejais ir giliais maigymais per visas kūno dalis, pavirsta pilnaverčiu kiekvienos dienos pagalbininku MŪSŲ ŠIANDIENINEI visuomenei.