top of page

SEMINARAS

1373421.jpg

PRISILIETIMO MENAS + AJURVEDOS PASKAITA  „ATJAUNINANČIO VEIDO IR DEKOLTĖ MASAŽO MOKYMAI“

Registruokitės ir prisijunkite

+37060338078

Seminaras vyksta rugpjūčio 8 d. Šiauliuose PPC " Saulės miestas", Tilžės g. 109 nuo 11:00 iki 15:00 val. Kaina: 1 asmuo – 97 €; 2 asm. – 87 €.

Registruojantis dviese:

Paskubėkite, vietų skaičius ribotas

Ačiū už registraciją

Patikrintos žinios

Šie seminarai nuo 2002 metų vedami Lietuvos miestuose bei užsienyje (Anglijoje, Norvegijoje, Airijoje, Ispanijoje, kt.)

Įkvepiantys mokytojai

Profesionalus masažuotojas ir masažo mokytojas Darius Kauneckas, turintis daugiau nei 17 metų patirtį šioje srityje kartu su lektore Egle Kauneckiene

Asmeninis dėmesys

Jūs esate ypatingas, mokytojas mielai skirs jums asmeninį dėmesį.

SEMINARO PROGRAMA

Ko galima tikėtis iš šių mokymų

✓  Paskaita „Ajurvedos pagrindai“ 1:15 val., lekt. Eglė Kauneckienė

✓ Seminaro praktinė dalis – masažo mokymai: „Atjauninančio ajurvedinio veido ir dekoltė masažo mokymai“, mokytojas Darius Kauneckas

✓  Vaišinsime Shanti MASALA arbata

PAŽYMĖJIMŲ ĮTEIKIMAS: Įteikiamas pažymėjimas lietuvių kalba.

1491917-angelic-touch-massage-llc-massag

✓ MOKYTOJŲ REKOMENDACIJOS: ieškantys naujų karjeros galimybių ar norintys įkurti savo masažo kabinetą/verslą, gaus mokytojo rekomendacijas įsidarbinimui ar verslui.

✓ Galėsite įsigyti „SHANTI Boutique“ prekių sveikatai (Ajurvedos vaistinėlė ir kt.), masažui ir meditacijai.

SEMINARO NAUDA

Atjauninančio ajurvedinio veido ir dekoltė zonos masažas

20-07-10%20workshop-41_edited.jpg

Veido masažas – vienas mėgstamiausių masažų ir tarp besimokančių, ir tarp klientų. Paprastas jo atlikimas, greitai patiriamas atsipalaidavimas ir akivaizdi nauda jaunesnei, gražesnei išvaizdai – tokia yra jo populiarumo priežastis.

 

Ajurvedinis veido masažas, skirtingai nuo tradicinio veido masažo, apima kelias sritis: veidą, kaklą, pečius, dekoltė ir galvą.

Veido masažas atliekamas pagal ajurvedinę techniką, kuri padeda jauninti, skaistinti odą, ilgainiui palyginti įsirėžusias mimikos ir nuovargio raukšles, pagerinti veido spalvos ir poodinių sluoksnių tonusą. Brandaus amžiaus žmogui veido masažas padeda atstatyti suglebusią veido odą, ją pajauninti.

Jūs išmoksite, kaip masažuoti kaklo, pečių, dekoltė zonas, kurios yra rečiau prižiūrimos. Šių sričių masažavimo dėka pagerinama bendra kraujotaka, atsipalaidavimas, odos būklė, nuimama įtampa.

Pagal Ajurvedą veido masažas neatsiejamas nuo galvos masažo, kuris vadinamas masažų desertu. Išmoksite, kaip masažuoti galvą aktyviais arba nuglostomais judesiais, dėl ko gerėja galvos srities kraujotaka, atpalaiduojamas įsitempęs skalpas. Žmonėms, kuriems slenka plaukai, galvos masažas ilgainiui paskatina plaukų augina, galvos odos sluoksnių atsinaujinamą. Galvos masažas kaip niekas kitas padeda žmogui, išmokti atsipalaiduoti, žmogus dažnai nugrimzta į gilų sapną.

Head Massage
20-07-10 workshop-48.jpg

Ajurvedinis veido masažas – tai paprastas ir nesudėtingas būdas, kaip pamaloninti savo artimuosius. Jis ypač naudingas kosmetologijos srities atstovams, nes toks masažas jūsų paslaugoms suteiks daugiau profesionalumo, unikalumo, o klientui – malonios naudos.

MOKYTOJAI

4000+ mokinių  |  6 šalys  |  17 metų patirties

19-04-16 fotosesija-63.jpg

Profesionalus masažuotojas ir masažo mokytojas Darius Kauneckas, turintis daugiau nei 17 metų patirtį šioje srityje, yra entuziastingas ajurvedinio masažo ambasadorius Lietuvoje.

“Man masažas yra meilės išraiška per prisilietimą. Jaučiuosi laimingas, kai kitam žmogui galiu duoti tai, kas jam patinka – sveikatą, atsipalaidavimą, malonumą. Daug žmonių įsivaizduoja, kad masažuotojo darbas reikalauja medicininių žinių, nemažų fizinių jėgų, pvz., stiprių rankų raumenų. Ir mano, ir daugybės mano mokinių pavyzdžiai rodo, kad toks įsivaizdavimas yra klaidingas”, - savo požiūrį į masažavimą atskleidžia Darius Kauneckas.

​Kiekvienas masažas, kuris daromas SHANTI SPA centre, yra paties D. Kaunecko meistriškumo rezultatas. Gautas žinias, skirtingas technikas, kuriomis pasižymi ajurvedinis masažas, jis sujungia su vidiniu pojūčiu, kaip atlikti masažą, sukurti jį pagal tam tikrą specifiką. Taip gimsta unikalus masažas. Būtent iš D. Kaunecko sukurtų masažų susideda ir  SHANTI SPA AKADEMIJOS masažo kursai. 

Ką sako mūsų studentai

Nepriimk vien mūsų žodžių. Pamatyk ką mano mūsų studentai apie kursus

Puikus mokytojas, nuostabi atmosfera, labai viskas patiko. Jaučiuosi puikiai. Esu dėkinga.

- IRMA

Norisi save išbandyti naujame amplua...manau, kad aš tikrai eisiu tuo keliu...

- DALIA

Patiko viskas labai labai labai. Įsivaidavau kitaip. Pranoko lūkesčius. AČIŪ

- ŽIBUTĖ

Kursai jau neužilgo prasidės, užsiregistruok jau dabar ir išmok masažo meno!

Kilo klausimų? Susisiekite

+37060338078

bottom of page